Dans Kategorisi

Arkadaşlarınla bir araya geldiğinde ilk işleri sana şarkı söyletmek oluyorsa, bu yarışma tam sana göre! Dans, kategorisinde ister şarkı söyle ister bir enstrüman istersen bilgisayar ortamında kendi müziğini yarat...

Dans kategorisine katılmak için bir lisede örgün öğretim görüyor olman yeterli... Peki ama dans kategorisinde yarışmaya nasıl katılacaksın?

Performansını sergilediğin en fazla 4 dakika süren videonu çek, 0539 550 66 38 numaralı whatsapp hattına ya da arelmedya@arel.edu.tr mail adresine wetransfer yoluyla gönder!

Sitede yer alan katılım koşullarını incele ve eğer 18 yaşın altındaysan veli/vasi izin formunu doldurarak tarafımıza ulaştır, birbirinden değerli ödül ve sürpriz hediyelerin sahibi ol...

Sanat Dünyasının Önemli İsimleri Seninle!

Peki gönderdiğin videoları kim değerlendirecek? Arel Dans ve Müzik Yarışması jürisinde sanat camiasının birbirinden değerli isimleri yer alıyor. Jüri üyeleri arasında İstanbul Arel Üniversitesi Rektör Yardımcıları Ergül Berber ve Kadir Dabbağoğlu ile Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekili Güler Ertan 'nın yanı sıra Aşkın Nur Yengi, Fikret Ercan, Hop Dedik Ayhan, Metin Özülkü, Manolya Süer, Ömer Yeşilbaş, Suat Suna'nın yanı sıra yer alıyor.